Esenkent Evden Eve Nakliyat

Ev ve ofis taşımacılığı gibi alanlarda hizmet veren Esenkent evden eve nakliyat, İstanbul’un tüm ilçelerine de anlık olarak araç göndermektedir.

Kurumsal bir hizmet anlayışına sahip olan firma, müşteri memnuniyetini sağlamak adına çeşitli indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. Ayrıca taşıma güvenliği noktasında en küçük bir risk bile almayan Esenkent nakliyat, yeni ve sağlam olan araç modelleri ile hizmet vermektedir.

Firma bünyesinde görev yapan personeller, sektörün beklentisi olan tecrübeye sahiptir. Bu nedenle de hiçbir sorun yaşanmadan tüm eşyalar yeni adreslere getirilmektedir. Ayrıca yüksek katlarda olan daireler için de asansörlü taşımacılık desteği sunulmaktadır. Esenkent evden eve nakliyat firmaları bünyesinde, teknolojik imkanlar ile üretilmiş asansör vinçleri bulunmaktadır.

Esenkent Nakliyat Bedelleri

Belki den piyasanın en ekonomik hizmetini sunan Maltepe Esenkent nakliyat firması, tüm hizmetlerini makul rakamlar ile gerçekleştirmektedir. Müşterilerine özel indirimlerde yapan firma, şehirlerarası taşımacılık noktasında da destek sunmaktadır.

Ayrıca inceleme ekibi, eşyaları analiz ettikten sonra maliyet hesaplamaları gerçekleştirilmektedir. Bu sayede müşterilere en doğru hesaplamalar ile fiyat bilgisi verilmektedir.