Şehirler Arası Nakliyat

Maltepe şehirler arası nakliyat hizmetlerimizden faydalanmak için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçip taşınma formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Taşınma sigortası ve sözleşme tarafımızca taşınma işlemi başlamadan önce yapılır.

Şehirlerarası taşımaları Güvenli Firmalara Devredin! 

Şehirler arası nakliyat son derece hassasiyet gerektiren bir işlem olduğu için, eşyalarınızı güvenli firmalar vasıtası ile şehir dışına göndermeniz son derece önemlidir. Firmamız bu konuda sizlere bir sürü referans sunma şansına sahip olup, eşyalarınızı güvenli bir şekilde şehir dışına taşımanıza geniş olanaklar sunar.

şehirlerarasıEğer Maltepe veya İstanbul’un herhangi bir semtinde eşyalarınızı şehirler arasına nakletmeyi planlıyor ve araştırma yapıyorsanız, müşteri hizmetlerimizi arayıp bu konuda sözlü ya da yazılı yardım talep edebilirsiniz.  

Uzun yola gönderilen eşyaların yerinde görülüp ön değerlendirme aşamasının sağlıklı bir şekilde yapılması son derece önemlidir.

MALTEPE evden eve nakliyat bu konuda teknolojiyi değerlendirerek zaman açısından sıkıntı yaşayan müşterilerine ücretsiz ekspertiz servisinden yararlanamıyorsa; evlerindeki eşyaların fotoğraflarını detaylı bir şekilde çektikten sonra whatsaapp üzerinden firmamıza gönderilmesini talep etmiştir.  

Böylelikle eşya oranı ve hacmi konusunda ön bilgi elde eden firmamız, adresinize gönderilecek araç ve personeli daha dikkatli bir şekilde seçme şansına da sahip olacaktır.

Geniş araç garajımız ile daha güvenilir ve zamanında teslimat sağlıyoruz. Zaman kavramını en iyi şekilde değerlendiren firmamız siz yeni evinize gitmeden önce eşyalarınızı götürüp kurulumunu sağlıyor. Yeni evinize geldiğinizde kurulu ve kullanıma hazır eşyalarınızla eski düzeninize devam edebilirsiniz. Ayrıntılı ve daha bir sürü yenilik için firmamız ile iletişime geçiniz.

0850 840 41 98 – 0532 492 83 93

www.maltepenakliye.com