Maltepe Eşya Depolama

Maltepe eşya depolama alanında uzman firmamız sayesinde eşyalarınız bizim güvencemiz altında depolanır. Maltepe ev, ofis parça eşya depolama konusunda firmamıza yardım talebinde bulunun!

Maltepe evden eve nakliyat bu bölgede başarılı bir çizgide müşterilerini kendi ofisinde ve depolama alanlarında ağırlıyor. Müşterilerimiz şayet depolarımızı merak edip görmek istedikleri takdirde gelip Maltepe ofisimizde gereken tüm merak edilen konuları su yüzüne çıkarabilirler. 

maltepe-esya-depolama

Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

Eşya depolama son derece dikkat ve bir o kadar tecrübe isteyen işlemler bütününden oluşur. Her evden eve nakliyat firması eşya depolama işlerini yapabilir. Ama nitelik konusunda hepsi aynı başarıyı elde edemez. Bu nedenle eşyalarınızı depolarken firma araştırmalarınızı detaylı bir şekilde yapmanız son derece önemlidir.

Eşya depolama işleri firmamız tarafından öncelikle depolanacak eşyaların eksper tarafından görülüp analiz edilmesinden sonra başlatılmış olur. Yani depolama alanlarımız eşyalarınızın kapsayacağı alan üzerinden hesaplanır. Depolama konusunda son derece uygun fiyatlar karşılığında eşyalarınız depolanırken aşağıda ödemelerin nasıl yapılacağı konusunda kısa bilgi vereceğiz.

Eşya Depolama Ödemeleri Nasıl Yapılır?

Eşya depolama ödemeleri ev kirası ödemesi gibi aylık yapılır. Fakat firmamız farklı bir ödeme türünü devreye sokarak müşterilerine büyük avantaj sağlamıştır. Depolama süresi 6 aydan az olmak şartı ile eşyalarınız depolanacağı gün ilk aylık ücret ödenir.  

Diğer ödemeler eşyalarınız teslim edildikten sonra yapılır. Yani ortalama 6 ay süre ile eşyalarını depolayan bir kişi aylık 250 YTL  ödeme yapıyorsa; ilk ödemesini yapar. Eşyalarını teslim aldıktan sonra geriye kalan 6/5 kısmı öder.

Görüldüğü üzere firmamız depolama konusunda son derece uygun şartlar altında eşyalarınızı depoluyor. En iyi Maltepe depolama firmaları arasında kendisine önemli bir yer edinen firmamız, garantili ve sigortalı bir şekilde eşyalarınızı depolarımızda muhafaza eder.

Detaylı bilgi için iletişim bölümüne geçiniz.